4-12 вересня 2010

Календар

04.09.2010
00:00 -
00:00
Комната с фортепиано Петр Айду и Ярослав Шварцштейн Програма VAP (Кіностудія)
00:00 -
00:00
4 videos Museum "Moscow House of Photography" presents Програма VAP (Кіностудія)
00:00 -
00:00
Йога «Майстерня йога» Програма VAP (Кіностудія)
00:00 -
00:00
Тайцзи Цюань Учителі Тайцзи Цюань Програма VAP (Кіностудія)
00:00 -
00:00
5 video-projects Olga Chernisheva Програма VAP (Кіностудія)
00:00 -
00:00
"Breathing in the Air" Візуальне мистецтво
00:00 -
00:00
"10000 Feathers" "Mucilaginous omniverse" EVELINA DOMNITCH and DMITRY GELFAND Програма VAP (Кіностудія)
00:00 -
00:00
"Unknown" sculpture Sasha Frolova Програма VAP (Кіностудія)
18:00 -
19:00
Майстер-клас Марія Куликівська Арт-Сквот
00:00 -
00:00
NINA KOMAROVA a talking sculpture Fyodor Pavlov-Andreevich Програма VAP (Кіностудія)
00:00 -
00:00
Лаборатория перформанса 30.08.10 - 10.09.10 5 молодих хореографів Програма VAP (Кіностудія)
00:00 -
00:00
"Аэро" Soloma Програма VAP (Кіностудія)
00:00 -
00:00
"Форма света" "Вазы и цветы" Жанна Кадырова Програма VAP (Кіностудія)
00:00 -
00:00
Манифест "В андерграунде я король, в королевстве - андерграунд!" Александр Петлюра Програма VAP (Кіностудія)
00:00 -
00:00
Project "Squote Forum" Curator Anna Naduda Програма VAP (Кіностудія)
00:00 -
00:00
Воздухоплавание Киевское воздухоплавательное общество Програма VAP (Кіностудія)
00:00 -
00:00
Інсталяція "Розгалуження" (Branching) Малікова Любов Програма VAP (Кіностудія)
00:00 -
00:00
Michael J. Schumacher - open call for workshop Майкл Шумахер Sound Art Гараж (Кіностудія)
00:00 -
00:00
"The Аrtist is present!!!" группа Tajiks art Програма VAP (Кіностудія)
12:00 -
00:00
Аюрведа
00:00 -
00:00
DishRack Александр Ефремов, Наталья Хвоенкова Програма VAP (Кіностудія)
00:00 -
00:00
The project "Enlightenment" SYN Group Sound Art Гараж (Кіностудія)
00:00 -
00:00
Голубь - Гоголю Наталья Мариненко Програма VAP (Кіностудія)
00:00 -
00:00
"Проект "Дом" Мария Казакова Програма VAP (Кіностудія)
00:00 -
00:00
Гоголь - наше все! Програма VAP (Кіностудія)
00:00 -
00:00
"Сирены Титана" Борис Казаков / Boris Kazakov Програма VAP (Кіностудія)
23:00 -
06:00
Офіційна вечірка на честь відкриття ГОГОЛЬFEST Petre Inspirescu і Даша Редкіна Музика Клуб Xliб (вул. Фрунзе, 12)
00:00 -
00:00
Loop 201 Taras Burnashev / Тарас Бурнашев Програма VAP (Кіностудія)
00:00 -
00:00
"The music of regret" Laurie Simmons Програма VAP (Кіностудія)
00:00 -
00:00
VIDENIE exhibition of video art PERMM. Museum of modern art Програма VAP (Кіностудія)
18:00 -
21:00
Король Лір Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса Театр
21:00 -
22:00
Multiverse (подія року) La Fura Dels Baus Театр Майдан Незалежності

календар

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30